Güncellendi

Hakkımızda


Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Türkan Yılmaz, 1980 yılı doğumlu olup, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır.

1999 yılında başlamış olduğu meslek hayatında kurumsal firmalarda mali işler-finans bölümlerinde yönetici konumunda çalıştıktan sonra, 2013 yılından bu yana kurucusu olduğu Mali Müşavirlik ofisinde, Mali Müşavirlik ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Sahip olduğu mesleki deneyimin yanı sıra, çeşitli mesleki eğitimlere katılmış olup, Kobi- Tfrs (Küçük ve Orta Boy İşletmeler İçin Türkiye Finansal Raporlama Standardı), Denetim, Denetim Standartları ve Uygulamaları,Türk Ticaret Kanunu eğitimlerine katılmıştır.

Büromuzda mükelleflerimize güncel ve verimli hizmet sunarak, mükelleflerimizin memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışı ile hareket etmekteyiz. Mükelleflerimizin ihtiyaç ve beklentilerini birebir çalışma ile en iyi şekilde analiz ederek, ihtiyaca uygun ve çözüm odaklı çalışmaktayız.

Mesleğini icra ederken, mükellefleri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, gerek Mali Mevzuattaki gerekse mükellef firmaların faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe ve eksiksiz bir şekilde takip ederek, mükelleflerine ulaştırarak gerektiğinde tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

İleitşim Formu